Biz Kimiz?

 


Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

 


Veteriner Kliniği kaliteli bakım ve hizmeti önde tutan 7/24 açık Kırklareli merkezde Veteriner Kliniğidir. Laboratuvar, Ultrason, Radyoloji, Röntgen hizmetlerimizle hastamıza kısa zamanda teşhis koyup tedaviye başlama imkânımız oluyor. Kliniğimize gelen hastalarımızı yoğun bakım ünitelerimiz ve yatarak tedavi imkanlarımız olduğu için gözlem altında tutabiliyoruz. Cerrahi Operasyonların ardından en az 3 gün gözlem altında tutup minik dostumuzu güvene alıyoruz.

 


Bir insanın 24 saat acil müdahaleye ihtiyacı olduğu gibi başka bir canlının da olabilir. Bu yüzden biz Veteriner Kliniğimizi açarken ilk amacımız Kliniğimizi 24 saat açık bütün olanaklarımızla hazır tutmaktı. Minik Dostunuzun güvende olduğunu emin ellerde olduğunu bilin! Biz Uzman ekibimizle 7/24 her zaman Veteriner Hekimler olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.